פרופיל-

"סלון מרי" נוסד ע"י מרי אקרמן ז"ל, בשנת 1958. מאז ועד היום הוא ממוקם ברח' עמק רפאים 26 במושבה הגרמנית בירושלים. 
מרי למדה את מקצוע תפירת החזיות והמחוכים (corseterie) בבודפשט בתקופת מלחמת העולם ה-2. 
במשך 33 שנות עבודתה השכילה מרי לרכוש מוניטין בכל רחבי הארץ, הן בשל מקצועיותה ורגישותה והן בטיפולה המסור בפתרונות לנשים לאחר ניתוחים. במשך כל השנים היתה בתה רות מעורה בעסקי אמה. 
לאחר פטירתה של מרי בשנת 1991, פנתה האגודה למלחמה בסרטן לרות על-מנת שתמשיך את עבודת הקודש בה החלה אמה. עקב הנסיבות החליטה רות לקחת על עצמה את ניהול העסק, למרות שתחום עיסוקה היה שונה לחלוטין - בלשנות והדרכת תיירים.

כיום מתרכז "סלון מרי" בין היתר, ביבוא פריטים בלעדיים מחו"ל וממשיך את מסורת ההתאמה האישית (ולא "שרות עצמי"), תוך התחשבות בצרכיה הייחודיים של כל אשה. כל אלה מקנים ל"סלון מרי" את הייחודיות והמוניטין. 
בזכות יחסי-אנוש מעולים, מקצועיות וחדשנות מתמדת, בהם ניחנה רות, גדל "סלון מרי" והתפתח. עיסוקה הקודם מאפשר ללקוחות יתרון של קבלת שרות בשפות שונות (עברית, אנגלית, צרפתית, איטלקית, הונגרית ורוסית). 

ניתן לקבוע פגישה אישית בטלפון: 02-5661905

רח' עמק רפאים 26, המושבה הגרמנית, ירושלים 02-5661905

 

חזיות במידות גדולות, חזיה ראשונה לנערות, חזיות הנקה, חזיות לאחר ניתוחים, הלבשה תחתונה, תחתונים, חזיות, חזיות ביבוא אישי, חזיות בהתאמה אישית, חזיות טישרט, חזיות להריון, חזיות ספורט,חזיות לכלות, אביזרים נלווים לחזיות ותחתונים, חלוקים, חלוקי לילה, פיג'מות, הלבשת פנאי, לילה, פוש-אפ, מידות גדולות

עמוד הפייסבוק של סלון מרי salon mary
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Google+ Clean